Et Toptancıları

Et Toptancıları Ankara

Kişisel ve aile tüketimi için alınabilecek olan et miktarı belliyken özellikle yemek sektöründe ihtiyaçlar daha büyük oluyor. Bilirsiniz ki bir şeyi toptana satın almak maliyet açısından da bütçeyi sarsmaz. Et Toptancıları tarafından siz değerli müşterilerine temin edilen etler de yerli besi ve lezzetli et arayanların ilk tercihi oluyor. Günlük kesim yapılarak sunulan etler helal kesim oluyor. Hayvanlar doğal ortamlarda gezdirilerek besleniyor. Yem tercihine de özellikle dikkat edilerek DGO’dan uzak duruluyor. Yediğiniz etler sağlıklı olduğu gibi aynı zamanda bu sayede besin değerleri de yüksek oluyor. Hijyenik koşullarda hazırlanmış olan etler 0 ila 4 derece arasında soğuk hava sistemleri entegre edilmiş olan araçlarda adrese teslim ediliyor.

Et Toptancıları Et Alımı

Hem perakende hem de toptan et alımı için firmamızı tercih edebilirsiniz. Dana eti ve kuzu eti satışı yapan firmamız tarafından helal kesim ve kalite ilkelerine önem verilmektedir. Kurulduğumuz ilk günden başlayarak bu güne dek işimizi yüksek hassasiyetle yapmaktayız. Lezzet ve güvenin yanı sıra sağlık koşullarına uygun etlerimizi sizler de muhakkak denemelisiniz. Dana, kuzu, tavuk ve füme gibi pek çok et çeşidinden dilediğinizi toptan olarak temin edebilirsiniz.

Toptan Et Almanın Avantajları

Günümüzde yemek firmaları, catering hizmeti veren firmalar, büyük, orta ya da küçük ölçekli restoranlar, hatta kasaplar dahi toptan et arayışına girmektedir. Toptan ürün almak ise, az almaya göre daha avantajlı olmaktadır. Özellikle ihtiyaç duyacağınız ve talep gören ürünleri belirleyerek satın alma işlemi yapabilirsiniz. Elbette Et Toptancıları ile iletişime geçtiğinizde gerekli olan et çeşitlerini söylediğinizde bu etler kapınıza gelir. Fakat ihtiyacınızdan fazla aldığınızda da depolamak için dondurucuya ihtiyacınız olacaktır. Toptan alım kilo ile az alıma göre maliyet açısından da avantaj sunmaktadır. Bu noktada önemli olan ihtiyaçların müşteri taleplerine göre belirlenmesidir. Örneğin restoranınızda hangi yemek çok satıyor, hangi yemek tüketiciler tarafından daha çok tüketiliyor, bu yemekte kullanılan etin cinsi, yağlılık oranı nasıl gibi sorulara cevaplar arayarak sizler de siparişinizi hemen güven içinde verebilirsiniz.

İletişim

Adres: Adres: Macun Mh. Özankara Toptancılar Sit. 8. Blok Batı Blv 2/267 Yenimahalle, Ankara

0 (0312) 397 37 35


0555 971 91 37 - 0535 367 84 06

© 2021 Gürler Et ve Tavuk Pazarı